יום שישי, 17 ביולי 2015

ברלין פאס המלצות לבילוי מוזיאונים אטרקציות גלריות

סיור בברלין (אתר ברלין פאס)
כל מי שמגיע אל ברלין רוצה לטרוף את העיר התוססת הזאת ולבלות בה כמה שיותר גם מסעדות ומועדונים אבל גם במגוון עשיר של מוזיאונים מעניינים, גלריות, אנדרטות, טיולים ועוד. רוב התיירים הישראלים שמגיעים אל ברלין באים בלי תכנון מראש וכך מבזבזים זמן יקר בסיבובי סרק בברלין מבלי להיות במקומות הבאמת מעניינים או שנזכרים לטייל ביום האחרון בלחץ. 

אז איך מתכננים טיול בברלין עם אטרקציות שווה? יש דבר שנקרא ברלין פאס וזהו כרטיס שמרכז את כל האטרקציות הכי שוות בברלין התוססת. ברלין פאס הוא כרטיס עיר סיור הכל כלול  שמאפשר למבקרים לחוות את כל מה שיש לברלין להציע תוך חיסכון בזמן וכסף. Berlin Pass כולל כניסה חופשית ליותר מ -60 אטרקציות, אנדרטות ומוזיאונים מובילים והכל בכרטיס אחד שקונים באתר הרשמי של ברלין פאס בהנחה גדולה של עד 40% הנחה.

האטרקציות בברלין פאס כוללות את מוזיאון פרגמון המפורסם, המוזיאון היהודי, המוזיאון המצרי, בית אנה פרנק, כניסה חופשית לחמישה מוזיאונים פופולריים במוזיאון האי ברלין; גלרית המוזיאון בודה, מוזיאון פרגמון, Altes Museum, המוזיאון החדש הלאומי. כמו כן מאפשר כניסה לארכיון הבאוהאוס, דויטשר דום, Brucke Museum, נהר קרוז, צ'ק פוינט צ'רלי מוזיאון, הקתדרלה, סיור באוטובוס פתוח, סיור אופניים ,סיור רגלי, סרטים במוזיאון ברלין ועוד .

ברלין פאס תוכנן לכל התיירים והמבקרים בברלין כדי לעזור להם לגלות את הטוב ביותר של ברלין בפחות כסף. זה כרטיס מגנטי שעובד על מערכת סריקה ומשמש ככרטיס שלך לאטרקציות, אנדרטאות, במוזיאונים הטובים ביותר של ברלין ובלמעלה מ50 גלריות. קניית ברלין פאס באתר חוסכת לכם גם זמן יקר בטיול שלכם כי אתם לא צריכים לעמוד בתור לכרטיסים בכל אטרקציה שאתם הולכים אליה.

Berlin Pass - ברלין פאס כולל מדריך חינם כדי לעזור לכם לתכנן את הבילויים והטיולים שלכם באזורים סביב ברלין. תוכלו לקבל גם החזר כספי על אטרקציות מסוימות שלא הספקתם לנצל. ניתן לרכוש ברלין פאס למבוגרים או ברלין פאס לילדים בגילאי 6-14 במחירים שונים. יש אחריות מלאה על תקינותם של הכרטיסים ובמקרה של תקלה תקבלו 100% החזר רק אם רכשתם באתר ברלין פאס הרשמי.